Logo Dopravná akadémia Logo Žilinský samosprávny kraj
010 08, Žilina
Banner 3Banner 3
Školský internát

Školský internát (ŠI) je výchovno – vzdelávacie zariadenie, ktoré zabezpečuje žiakom  stredných škôl výchovno – vzdelávaciu činnosť v čase mimo vyučovania. Kapacita lôžok je 85. Stravovacie zariadenie sa nachádza v priestoroch Dopravnej akadémie.

V dokumentoch je možné stiahnúť prihlášku do Školského internátu na rok 2016/2017, ktorú môžete vypísať a zaslať späť poštou alebo e-mailom, adresu a e-mail nájdete na stránke Dopravnej akadémie v sekcií kontakty.

ŠI v šk. roku 2016/2017 zabezpečuje ubytovanie 85 žiakom z piatich škôl žilinského kraja, ktoré sú:

•     DA, Rosinská cesta 2
  •     Spojená škola Bytčica
  •     SPŠ stavebná
  •     Konzervatórium
  •     SOŠ Sasinková

počet pedagogických zamestnancov DM – 4 vychovávateľky (1 hlavná vychovávateľka)
nočnú službu vykonáva pomocná vychovávateľka
Riaditeľ ŠI  – Ing. Rudolf Michalec
Hlavná vychovávateľka  – Eva Pecková
Vychovávateľky  – Bc. Anita Horníková, Janka Kabaštová, Katarína Schmidtová
Pomocná vychovávateľka  – Alena Gaňová