„Stredoškolská liga“ vo futsale žiakov SŠ

Počas celého školského roku 2017/2018 bola naša škola zapojená do stredoškolskej ligy vo futsale. Z našej školy sa uvedenej súťaže zúčastnili títo žiaci: brankár – Karol Rolko, hráči – Matúš Juriga, Andrej Machút, Samuel Pistovčák, Pavol Dolinay, Richard Dinga, Michal Svrček, Timotej Čičmanec a Jakub Smutný.

Všetky zápasy (9 kôl) sa odohrali v športovej hale V. Javorku v Žiline. Dňa 17. 05. 2018 sa hral final tour, kde naši žiaci podali kvalitné výkony a získali 3. miesto, víťazný pohár a medaily. Taktiež boli ocenení z rúk viceprimátora mesta Žiliny aj jednotlivci, najlepší hráči ligy Matúš Juriga a Richard Dinga, za čo získali ocenenia jednotlivcov allstars. Ich umiestnenie je naozaj pekným úspechom našej školy, za čo im patrí poďakovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CAPTCHA Antiboot<br><small>Odpovedajte číslom, nie slovom</small> *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.