Autosalón v Nitre

Dňa 5. a 6. októbra 2017 sa naši žiaci s odborným zameraním autotronik, autolektrikár, automechanik, karosár  zúčastnili výstavy Autosalón Autoshow Nitra 2017 v Nitre. Ide o 24. ročník prehliadky osobných, úžitkových a nákladných automobilov, dopravnej techniky, autopríslušenstva a servisnej i garážovej techniky.

Výstavný areál Agrokomplex ponúkal 25 automobilových známych značiek ako Mazda, Ford, Hyundai, Škoda, Volkswagen, Seat, Suzuki, Mitsubishi, Kia, Honda, Citroen, Renault, Dacia, Tesla, Subaru, Lada, Peugeot, Nissan, Mahindra, Jaguar, Land Rover a Volvo, výstavné premiéry, MotoTv show, Tuning show.

Žiaci mali možnosť vidieť prezentáciu športových áut a motocyklov, veteránov i obytných automobilov. Výstava automobilov sa nám všetkým veľmi páčila a veríme, že si podobnú akciu zopakujeme aj o rok.

Mgr. Mišíková, Ing. Balát, Ing. Pšanecký