Super spoločné chvíle

Dňa 26.06.2017 sme sa my, žiaci z triedy I.AP, zúčastnili koncoročného školského výletu. Spolu s triednou učiteľkou Ing. Evou Rezníčkovou sme navštívili Porúbku. Zviezli  sme sa „Rajeckou Ančou“ a po príchode na miesto nás upútala krásna príroda. Aby sme sa vyhli frekventovanej cestnej komunikácii a dostali sa na miesto opekačky, bolo potrebné prebrodiť sa Rajčiankou. Tu sa ukázalo, že gentlemani existujú. Chlapci neváhali a prenášali dievčatá na svojich chrbtoch. Príprava dreva do ohniska im tiež nerobila problém. Dievčatá sa nedali zahanbiť a pripravili chutné občerstvenie.  Skvelú pohodu umocnilo aj hrejivé slnko, a tak sa niektorí osviežili v príjemne chladnej vode. Spoločnosť nám robil aj štvornohý kamarát Atos. Po výdatnom jedle nám prišla vhod prechádzka lesom. Potom sme si  trochu oddýchli a po príjemne strávenom dni sme sa zviezli „Rajeckou Ančou“ späť do Žiliny. Užili sme si spoločné chvíle a tešíme sa na ďalšie podobné akcie.