Stredoškolská liga vo futsale žiakov SŠ

Počas celého školského roku 2016/2017 bola naša škola zapojená do stredoškolskej ligy vo futsale. Z našej školy sa uvedenej súťaže zúčastnili žiaci:

brankár – Karol Rolko,

hráči – Miroslav Zajac, Tomáš Hruška, Matúš Juriga, Samuel Pistovčák, Matúš Gabaj, Dominik Kubalík, Richard Dinga, Michal Svrček, Adrián Greguš

Všetky zápasy, ( 9 kôl ) sa odohrali v športovej hale  V. Javorku  v Žiline. Dňa 12. 06. 2017  sa hral final four, kde naši žiaci podali kvalitné výkony a získali  3. miesto, víťazný pohár a medaily. Taktiež boli ocenení aj jednotlivci, najlepší hráči ligy Miroslav Zajac a Tomáš Hruška,  za čo získali  ocenenia jednotlivcov allstars. Ich  umiestnenie je naozaj pekným úspechom našej školy, za čo im patrí poďakovanie.