Odborná exkurzia a školský výlet v Belej a Terchovej

Dňa 21. júna 2017 sa žiaci z III.CP triedy zúčastnili odbornej exkurzie – prehliadky Village Resort Hanuliak, ktorý sa nachádza v krásnej prírode Národného parku Malej Fatry v malebnej dedinke Belá. Tento nový a jedinečný resort ponúka klientom nadčasový design a štvorhviezdičkový komfort ubytovania.

Pre hostí je k dispozícii 33 komfortne zariadených izieb, ktoré sú ladené v jemných zemitých farbách, doplnené dreveným nábytkom s modernými prvkami.

Prehliadkou resortu nás sprevádzal jeho manažér Andrej Oravec. Študenti si mohli pozrieť modernú reštauráciu, kuchyňu, izby hotela, wellness, lezeckú stenu, herňu, konferenčné miestnosti resortu a prekrásny exteriér.  Náš výlet pokračoval prechádzkou v prekrásnej obci Terchová, kde sme si pochutnali na výborných bryndzových haluškách.

K celkovej pohode počas poznávacieho výletu  prispelo i slnečné počasie, ktoré bolo naším príjemným spoločníkom.

Ďakujeme žiakom za príkladné správanie a vzornú reprezentáciu školy.