Vianočný futsal

8.decembra 2016 naša škola opäť ožila futsalovým maratónom. Ráno, presne o ôsmej hodine, začal nástupom v telocvični 6. ročník vianočného futsalového turnaja „O pohár riaditeľa školy“. Bola to príjemná zmena pre všetkých, ktorí už mali unavené mozgové bunky v tomto pokročilom štádiu prvého polroka.

Po losovaní bol odpískaný prvý zápas takmer šesťhodinového maratónu, ktorého sa zúčastnilo 24 družstiev. Všetci hrali s naozajstným nasadením. Za niektoré triedy nastúpili aj dievčatá, ktoré sa nedali zahanbiť. So zanietením sa predstavili aj prvácke družstvá, ktoré nehrali možno tak dravo, ale vo výkonoch vôbec nezaostávali za ostatnými. Do finále sa prebojovali družstvá III. BU, III. CP a IV. AP, ktoré zo seba vyžmýkali aj nemožné.

Najväčšiu motiváciu malo družstvo III. BU (Karol Rolko, Matúš Gabaj, Ján Žiak, Branislav Chovančík, Peter Hrabčák, Peter Svetlovský), ktoré to dotiahlo do víťazného konca a kapitán prebral  od Mgr. Papaja cennú trofej – víťazný pohár. Druhé skončilo družstvo IV. AP a tretie miesto patrí družstvu III.CP.