Autosalón v Nitre

nitra3Dňa 13. októbra 2016 sa žiaci z tried I.AM, I.BM, II.AM, II.BM, II.AU a I.AN zúčastnili Autosalónu v Nitre – 23. ročníka prehliadky osobných, úžitkových a nákladných automobilov, dopravnej techniky, autopríslušenstva a servisnej i garážovej techniky.

Výstavný areál Agrokomplex ponúkal mnoho známych značiek ako Mazda, Ford, Hyundai, Škoda, Volkswagen, Seat, Suzuki, Mitsubishi, Kia, Honda, Citroen, Renault, Dacia, Tesla, Subaru, Lada, Peugeot, Nissan, Mahindra, Jaguar, Land Rover a Volvo.

Žiaci mali možnosť vidieť prezentáciu športových áut a motocyklov, veteránov i obytných automobilov. Oficiálnu výstavnú premiéru malo športové kupé Brutal, ktoré bolo vyvinuté a postavené na Slovensku. Aktuálny ročník ponúkal aj bohatý sprievodný program, ktorý dopĺňali stánky s jedlom, nápojmi a cukrovinkami.

Výstava automobilov sa nám všetkým veľmi páčila a veríme, že si podobnú akciu zopakujeme aj o rok.

nitra4 nitra5 nitra1 nitra2