Rýchle prsty v akcii

Aj tento rok sme zorganizovali Súťaž v písaní na EPS a Súťaž v úprave a tvorbe obchodného listu.

Našich prvákov sme podrobili skúške v písaní na presnosť desaťprstovou hmatovou metódou. Najprv rozcvička a potom ostrá desaťminútovka odštartovala snahu ukázať, ako sa prváci naučili ovládať jednotlivé klávesy písacieho stroja. No akosi ich tie prsty nechceli počúvať. Najlepšie sa s nimi popasoval dňa 13. 06. 2016  Martin Markuš z I. AP triedy.

O deň neskôr, 14. 06. 2016 sa pridali žiaci II.AP, II.CP a III.DP triedy. Druháci mali za úlohu upraviť obchodný list podľa zadanej dispozície s ohľadom na dodržanie normy platnej pre tvorbu a úpravu obchodného listu.

Súťaž druhákov bola v réžii II.AP. Medzi najúspešnejšie sa zaradila žiačka Monika Mravcová. Tesne za ňou skončila Marta Vesová.  Trojicu uzatvoril  Patrik Ladňák.

Tretiaci z III.DP triedy zostavovali a upravovali obchodný list, tiež podľa normy, zameraný na konkrétnu situáciu. A kto to zvládol najlepšie?

1. miesto Tamara Tichá
  2. miesto Nikola Čuboňová
  3. miesto Mária Veronika Haščíková

Víťazi jednotlivých kategórií získali pekné diplomy. Blahoželáme!

Ing. M. Gálffyová, RNDr. Mária Baníková