Autosalón Bratislava 2016

13062670_1160474983972356_2121350136_oDňa 21. apríla 2016 sa žiaci I.AU, I.BU, I.AM, II.AM a štyria žiaci z II.CU pod pedagogickým vedením Mgr. LepišovejMgr. Paučinovej a Ing. Slezáka zúčastnili 26. ročníka Bratislavského Autosalónu – najprestížnejšej automobilovej udalosti roka.

Autosalón ponúkal až 42 značiek Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Citroёn, Corvette, Dacia, DS, Ferrari, Fiat, Fiat Professional, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, Kaipan, Kia, Lamborghini, Lada, Land Rover, Mahindra, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Piaggio, Range Rover, Renault, Rolls Royce, Smart, Suzuki, Škoda, Tesla, VW, Volkswagen LNF a Volvo.

Vďaka skvelému načasovaniu sme mali možnosť vidieť aj autá, ktoré sa ešte nestihli dostať na naše cesty. Medzi nimi boli nielen luxusné „športiaky“, ale aj dostupnejšie autá vo všetkých cenových kategóriách. Rovnako zaujímavé boli i obytné automobily a karavany.

Zaujímavosťou Autosalónu v Inchebe bol aj simulátor prevrátenia, kde mali naši žiaci možnosť zažiť stav „dolehlavou“, pocítiť hmotnosť svojho tela na bezpečnostných pásoch a uvedomiť si ich význam.

Výstava automobilov sa nám všetkým veľmi páčila a dúfame, že si podobnú akciu zopakujeme aj o rok.

PF__1398

????????????????????????????????????