Realitný vodičák

realitnzŠtudenti IV.AP, IV. BP, IV. CP, IV. DP, IV. AM,   absolvovali 10. a 24. februára 2016 vzdelávací seminár projektu  „REALITNÝ VODIČÁK.“ Vzdelávací seminár je určený pre mladých ľudí – žiakov 4. ročníkov, ktorí jeho absolvovaním získajú „VIRTUÁLNY REALITNÝ VODIČÁK“ vo svete nehnuteľností. Tento program sa skladal z dvoch častí. Prvou časťou bola prednáška pána M. Glosa, konateľa realitnej kancelárie MGM & partners s.r.o. a pána F. Bakovku, realitného makléra, zameraná na vzdelávanie a podporu gramotnosti v oblasti narábania s nehnuteľnosťami a druhá časť pozostávala z testovania prezenčnou formou. Naši žiaci získali účasťou na seminári informácie o trhu nehnuteľností a potrebný návod ako postupovať pri kúpe, predaji, či prenájme nehnuteľností s prihliadnutím na lokalitu Žilinského kraja bez toho, aby boli z hľadiska nedostatku informácií a vedomostí nútení využívať služby tretích osôb. Získané informácie môžu účastníci vzdelávania využiť v praxi.

Úspešní študenti školy dostanú certifikát, resp. VIRTUÁLNY   REALITNÝ VODIČÁK.