Odborná exkurzia – Hotel Holiday Inn Žilina

holiyDňa 15. 12. 2015 sa žiaci III.DP, študijný odbor dopravná akadémia, zúčastnili odbornej exkurzie – prehliadky Hotela Holiday Inn Žilina. Moderný štvorhviezdičkový, kongresový hotel patrí k medzinárodnej  sieti InterContinentalHotels Group. Holiday Inn je výnimočný biznis hotel aj vďaka flexibilite a kapacite ponúkaných priestorov a širokej ponuke. So 133 izbami, kongresovou sálou s kapacitou až 700 osôb a Relax Areou predstavuje perfektný výber pre obchodných cestujúcich ako aj cestujúcich za oddychom. Študenti si mohli prezrieť reštauráciu COSMOPOLITAN s medzinárodnou kuchyňou, Lobby bar AQUARIUM, bar PANORAMA na 10. poschodí s krásnym výhľadom na mesto Žilina, izby, apartmány a najviac ich zaujala Relax Area&MINIGym na 10. poschodí s bazénom, parnou a fínskou saunou, jacuzzi, tenisový kurt a squashové kurty. Žiaci sa veľmi aktívne zapájali do diskusie, pýtali sa na rôzne zaujímavosti súvisiace s hotelom. Získané informácie sú pre študentov obohatením odborných vedomostí nielen z teoretického, ale predovšetkým z praktického hľadiska pri zabezpečovaní ubytovacích, stravovacích, kongresových a doplnkových služieb hotelového zariadenia.