KIA Family Day 2015

IMG_1323V automobilke KIA Motors Slovakia pri Žiline otvorili dňa 06. 06. 2015 brány pre návštevníkov v rámci zaujímavého podujatia – KIA Rodinný deň 2015, ktorí mali možnosť prezrieť si sprístupnené časti výrobných hál a zúčastniť sa bohatého kultúrneho programu, zábavných atrakcií a súťaží.

Krásne slnečné ráno privítalo na ploche závodu i pedagógov (p. Majeríka, Ing. Remetovú, Ing. Rezníčkovú) a žiakov našej školy (J. Piatku – III.AP, P. Palidera – III. AM, M. Rudického, A. Čavajdu – II. AU, M. Kavuliakovú, V. Pokryvkovú – III. DP), ktorí spoločne prezentovali nielen možnosti štúdia na dopravnej akadémii, ale predovšetkým sa snažili tento deň deťom a ich rodičom spríjemniť rôznymi hrami a súťažami. A tých nebolo málo.

Naším mottom bolo „Poď sa s nami hrať“. Svoju šikovnosť a radosť z hry deti ukazovali pri skladaní puzzle s rôznou náročnosťou s využitím programu Activ Inspire, pri tvorení vlastných obrázkov formou dekoratívneho striekania, pri zapájaní jednoduchého elektrického obvodu. Ďalšou zaujímavou aktivitou bolo riešenie hlavolamu, pri ktorom svoj um a zručnosť ukázali predovšetkým dospelí. To však ešte nebolo všetko. Hravého ducha predviedli rodiny, ktoré sa zapojili do nášho programu – „Súťaží celá rodina“. Víťazi boli odmenení zaujímavou cenou.

Ani horúci a náročný deň nám neubral zo skvelého pocitu, ktorý sme mali z celej akcie. Veď vidieť rozžiarené očká detí, úsmev na ich tvárach a šťastie rodičov – to bola pre nás tá najväčšia odmena.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí prispeli k realizácii tejto akcie.

IMG_1312 IMG_1314 IMG_1313 IMG_1323 IMG_1329 IMG_1307