20. veľtrh študentských spoločností pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku

stánok Veľtrh študentských spoločností je vyvrcholením celoročného úsilia študentov stredných a vysokých škôl z celého Slovenska. Na veľtrhu prezentujú verejnosti svoje podnikateľské plány, výrobky a služby.

Jubilejný ročník otvoril generálny riaditeľ JA Slovensko Adam Šepetka spolu s  prezidentom Slovenskej republiky Andrejom Kiskom a ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR Jurajom Drexlerom.

Naša študentská firma Zircon Eyes (študenti Jakub Mikoláš, Jozef Piatka z III.AP a študenti Anna Randová, Muzaffer Yakmaz a Viliam Šebeňa z III.BP) pod vedením Ing. Martiny Čelkovej sa zúčastnila tejto akcie dňa 26. 3. 2015 v priestoroch Avion Shopping Parku v Bratislave.

Profesionálne vytvorený výstavný stánok, množstvo otázok a odpovedí pri jeho návšteve dotvárali súťažnú atmosféru veľtrhu.

Štátna tajomníčka ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Romana Kanovská ocenila našu školu za 20. rokov spolupráce vo výučbe vzdelávacích programov JA Slovensko aj učiteľku Ing. Martinu Čelkovú za tvorivý prístup a kvalitnú prácu v programe Aplikovaná ekonómia.

stánok minister prezident  Ocenenieprázdny