Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu

fotoDňa 30. 01. 2015 sa triedy II. DP a III. DP – odbor dopravná akadémia so zameraním na cestovný ruch s  pedagogickým dozorom Ing. Janou Kostolnou a Mgr. Paulou Panákovou zúčastnili 21. medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour a 22. ročníka  veľtrhu gastronómie DanubiusGastro. Veľtrh ITF Slovakiatour  nám poskytol komplexný cestovateľský servis. Študenti využili jedinečnú možnosť porovnať pod jednou strechou ponuky cestovných kancelárií, ale aj expozície jednotlivých regiónov a krajín. ITF Slovakiatour priblížil návštevníkom všetky slovenské regióny. Premiérovo sa predstavili krajiny Seychely a Spojené štáty americké, no nechýbali ani ďalšie vzdialené a exotické krajiny ako Brazília, Vietnam, Jamajka, Namíbia a mnohé iné.

Študentov zaujal hlavne veľtrh Gastronómie Danubius Gastro, ktorý prezentoval ucelenú ponuku v oblasti gastronómie a hotelierstva od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje až po obalové materiály a reklamu. Vystavovatelia ponúkali ochutnávky národných, kulinárskych i nápojových špecialít.Súčasťou veľtrhu bola aj výstava Poľovníctvo a oddych, ktorá priniesla firmám možnosť prezentácie, ale aj milovníkom prírody inšpirácie na trávenie voľného času v prírode. Výstava Wellness a Fitness  bola najväčšou výstavou zameranou na prezentáciu vybavenia wellnes a fitness zariadení a na propagáciu zdravého životného štýlu.

Ďakujeme žiakom za príkladné správanie a vzornú reprezentáciu školy.

Ing. Jana Kostolná, Mgr. Paula Panáková