Deň otvorených dielní 2013

DSC_0178Dňa 15. novembra 2013 sa v Stredisku odbornej praxe, Košická 2, Žilina konalo podujatie študentských spoločností  pripravené pre základné školy z celého okresu.

Akcie sa zúčastnilo 13 základných škôl, 42 žiakov spolu s pedagogickým dozorom. Každý súťažiaci team dostal štartovacie číslo a súťažil na 7 pracoviskách, kde si žiaci vyskúšali svoje vedomosti, znalosti a technické zručnosti. Pretekali v behu s pneumatikami, montovali a demontovali prevodovky, maľovali a striekali obrázky automobilu Hyundai pomocou erbrašových lakovníckych pištolí, montovali skrutky, rezali doštičky, overovali si vedomosti v teste, skladali v časovom limite puzzle.

Atmosféra bola výborná, všade vládol súťaživý duch a my sa už teraz tešíme na ďalší ročník súťaže.

Výsledky súťaže:

1. miesto  ZŠ Rajecké Teplice