Školský výlet I.CP

photoMesiac jún je nielen mesiacom, kedy sa uzatvárajú známky druhého polroka, končí sa školský rok,  ale aj mesiacom školských výletov. A tak sme sa v piatok 14.06.2013 vybrali na školský výlet do Vrátnej doliny.Cesta autobusom nám ubehla veľmi rýchlo. Po príchode do Národného parku Malá Fatra na nás čakali rozprávkovo malebné zákutia, vodopády a bystrinky. Po vystúpení z autobusu v Štefanovej sme sa vybrali po turistickom chodníku smerom na Podžiar. Prvá naša oddychová zastávka bola pri kolibe Podžiar. Ďalej sme pokračovali smerom na Nové diery a časť Dolných dier. Po prekonaní rebríkových výstupov, zostupov a miernom stúpaní po fatranských turistických chodníčkoch sme si zamaškrtili na bryndzových haluškách. K príjemnej pohode nášho výletu nám prialo i počasie a slniečko sa nás už od rána usmievalo. Z celodenného putovania sme si odniesli množstvo zážitkov a  s úsmevom na tvárach sme sa vrátili do našej rodnej Žiliny.

P1020084 P1020085 P1020090 P1020099photo1