Darovaný automobil KIA Ceed Wagon

2007_Kia_ceed_sporty_wagon_2Dňa 26. februára 2013  viceprezident  útvaru, Administratíva spoločnosti Kia Motors Slovakia, Kyo-Man Song  v priestoroch Vzdelávacieho strediska v Gbeľanoch  slávnostne odovzdal zástupcom stredných odborných škôl z celého Slovenska  (SOŠ strojnícka Kysucké Nové Mesto, SOŠ strojnícka Považská Bystrica, Spojená škola Martin, SPŠ Poprad, SOŠ sv. Jozefa robotníka Žilina, Dopravná akadémia Žilina) a Žilinskej univerzite 6 automobilov a jeden diagnostický prístroj na vzdelávacie účely.

Riaditeľ dopravnej akadémie Ing. Rudolf Michalec si prevzal kľúče z rúk viceprezidenta od červeného automobilu značky KIA Ceed Wagon.

Škola tak získala už v poradí tretí automobil od spoločnosti KIA MOTORS SLOVAKIA na vzdelávacie účely žiakov.

Darovanie