Dvadsať rokov samostatnosti Slovenskej republiky

DSCF296220.februára 2013 sa uskutočnilo školské kolo vedomostnej súťaže, ktorej cieľom bolo pripomenúť si 20. výročie samostatnej Slovenskej republiky a významné udalosti v jej histórii. Súťaže sa zúčastnilo 21 žiakov, ktorí vypracovali písomný vedomostný test. Školská komisia – Mgr. Z. Kovárová, Mgr. Z. Majchráková, Mgr. M. Ujháziová – rozhodla na základe výsledkov testov o umiestnení súťažiacich.

• 1. miesto – Anton Palko /II. DP/
  • 2. miesto – Maroš Haluška /IV.CP/
  • 3. miesto – Patrik Kubička /III.AP/

Súťažiaci svojimi výsledkami dokázali, že majú záujem o štát, ktorý je ich domovom. Víťazi školského kola boli odmenení diplomami a hodnotnými cenami. Veríme, že inšpirujú ďalších žiakov, aby sa zapájali do vedomostných súťaží. Do krajského kola súťaže, ktoré sa uskutoční dňa 12. júna 2013, postupujú Anton Palko a Patrik Kubička.

DSCF2958DSCF2959DSCF2961DSCF2956DSCF2962