Exkurzia DACHSER Slovakia a.s. v Lozorne

dachser 2Dňa 19.01.2016 sa žiaci III.AP a III.BP Dopravnej akadémie v Žiline pod vedením Ing. Remetovej a Ing. Nogovej zúčastnili odbornej exkurzie DACHSER Slovakia a.s. v pobočke  Lozorno. Žiaci mali možnosť prezrieť si priestory logistického skladu na jednej z pobočiek nachádzajúcej sa v Lozorne. Interní zamestnanci nám sprostredkovali informácie o logistických činnostiach v skladovacom priestore. Informácie sa týkali uskladnenia rôznych druhov materiálov, ako aj ich vyskladnenia cez rampy k zákazníkom, obchodu a pod. Okrem priestorov logistického skladu sme si prezreli jednotlivé oddelenia ako napr. obchodné, servisné, colné a iné. Po absolvovaní exkurzie sme sa zastavili v nákupnom centre v Bratislave a plní zážitkov, nových poznatkov, niektorí aj darčekov z nákupu sme sa pobrali domov.

Ing. Emerencia Remetová, Ing. Monika Nogová

dachser 1