Vianočný futsalový turnaj

???????????????????????????????Na akú akciu sa snáď najviac tešia žiaci našej školy v decembri? No predsa na futsalový turnaj.

Tento rok sa uskutočnil 12. decembra už štvrtý ročník a prihlásených bolo 29 družstiev, z každej triedy po 5 žiakov + 1 náhradník. Vyzeralo to skôr ako futsalový maratón, ale vďaka disciplinovanosti žiakov sa hralo 29 zápasov nonstop „len 6,5 h“. Turnaj preveril nielen fyzickú kondíciu žiakov ale aj ich psychickú odolnosť.

V semifinále sa stretli družstvá IV. AP s III. CP a III. AM s I. AM, čo znamená, že medzi favoritov sa zamotalo aj nováčikovské družstvo prvákov, ktorí dali jasne najavo, že sa starších nezľaknú. Napokon finálový zápas hrali IV. AP a III. AM. Aj keď v tomto zápase boli štvrtáci favoritmi, tretiaci sa nielenže nezľakli, ale nakoniec vyhrali a môžu sa pochváliť peknou trofejou.

Víťaznému družstvu III. AM v zložení Milan Hložný, Martin Bundzík, Martin Čička, Adam Miškovčík, Peter Palider a Andrej Kuric (brankár) srdečne gratulujeme.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????